Mustafa Karadeniz’den Aynı Şakazedeye 2. Şaka!

Şakacı Mustafa Karadeniz’e daha önce şaka yaptığı spor hocası “bana bir daha şaka yapamazsın” diye meydan okuyor. Eee Türkiye’nin şakacısıyla şaka olur mu? Olmaz! Mustafa Karadeniz de daha önce çileden çıkarttığı talihsiz spor hocasına 2. şakasını yapıyor! Mustafa Karadeniz’den yok artık diyeceğiniz şakalar için Kanala ABONE olmayı unutmayın: https://goo.gl/k5J2c4

Şakacı Mustafa Karadeniz’in aynı şakazedeye 2. şaka! videosunu beğendiyseniz diğer efsane kamera şakaları için aşağıdaki videolarımıza göz atabilirsiniz:

Mustafa Karadeniz Köksal Baba’yı Çıldırttı ►
https://goo.gl/mxVdSk

Mustafa Karadeniz En Sevilen Şakalar ►
https://goo.gl/6tdVAL

Mustafa Karadeniz – Ava Giden Avlanır ►
https://goo.gl/JVQX8P

Mustafa Karadeniz Yeni Şakalar ►
https://goo.gl/nw3qAc

Mustafa Karadeniz ile Sokak Röportajları ►
https://goo.gl/hzzVHa

Şakacı Mustafa Karadeniz’in komik videolar için bizi diğer hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz:
►https://www.facebook.com/M.K.Sakalar/
►https://www.instagram.com/mustafakaradeniztv/?hl=tr

Spor şakası dışında kanalımızda başka neler var derseniz.

Şaka denildiğinde akla gelen tek isim Mustafa Karadeniz. Kendisi Şaka Şaka Programının “Şaka” uzmanıdır. Yok artık dedirtecek kamera şakaları, en çılgın komik videolar bu hesapta. Şakalanmaya hazır mısınız?

Gerek uzmanlık eğitimi sırasında gerekse uzmanlığı süresince şakalar üzerine birçok çalışmalarda bulunan Mustafa Karadeniz, özellikle insanların sinir sistemine etki eden şakalarıyla Şaka Uzmanlığında çığır açmıştır. Gelişmiş mizah anlayışı ile şakalar konusunda önemli bir tecrübeye sahip olan Mustafa Karadeniz, Youtube kanalından en komik şakalar’ı yapmaya devam ediyor.

Spor şakası gibi hayal gücünü zorlayan şakalara Mustafa Karadeniz ile hazır olun! Çok güleceksiniz… Belki bir gün sen de bir şakanın kurbanı olursun…

(21 kez ziyaret edildi, 1 ziyaret bugün.)

Son Videolar

YORUM YAZ